اظهارنامه دستی

تالار پرسش و پاسخاظهارنامه دستی
سعید 3 ماه قبل

سلام 
اگر به هر نحو نتوانستیم اظهارنامه را الکترونیکی ارسال کنیم ( مثلاً نرسیدن به نمره ۴۵ و غیره)  آیا می توانیم فرم اظهارنامه را از سایت بگیریم و پست کنیم؟ 

1 پاسخ

سلام
بله
براساس ماده 178 قانون مالیات‌های مستقیم ارائه اظهارنامه تکمیل شده به صورت پستی هم مورد قبول هست و تاریخ ارسال توسط پست به منزله تاریخ تسلیم اظهارنامه توسط مودی محسوب میشه

دکمه بازگشت به بالا
بستن