روش تجمیعی برای اشخاص حقوقی

تالار پرسش و پاسخدسته بندی: مالیاتروش تجمیعی برای اشخاص حقوقی
سیما 8 ماه قبل

با سلام و خسته نباشید
برای ارسال معاملات فصلی اگه خرید از اشخاص حقوقی داشتیم و زیر حد نصاب بود میتونیم به صورت تجمیعی بفرستیم؟ یا اینکه خرید از اشخاص حقوقی رو به هیچ عنوان نباید تجمیعی رد کرد
متشکرم

1 پاسخ

سلام و وقت به خیر
خرید و فروش از اشخاص حقیقی یا حقوقی رو چنانچه زیر ۵درصد حدنصاب باشه میتونیم به‌صورت تجمیعی ارسال کنیم
این مورد در ماده ۱۴ آیین نامه اجرایی تبصره ۳ ماده ۱۶۹ اصلاح شده و به‌صورتی که گفتم قابل اجرا هست
موفق باشید

دکمه بازگشت به بالا
بستن