تصمیم به پیشرفت در کدام زمینه را دارید؟

دوره قوانین و مقررات مالیاتی (سطح متوسطه آموزش مالیات)

دوره های بلند مدت سه‌گانه آموزش مالیات

سطح متوسط
5,980,000 تومان
سطح پیشرفته
4,980,000 تومان

آموزش‌های حسابنو کاملا عملی و کاربردی هست (نمونه‌ای از آموزش‌ها)

آموزش های کوتاه مدت مالیات

دوره کوتاه مدت
1,490,000 تومان
دوره کوتاه مدت
850,000 تومان
دوره کوتاه مدت
850,000 تومان
دوره کوتاه مدت
700,000 تومان
دوره کوتاه مدت
700,000 تومان
دوره کوتاه مدت
700,000 تومان

دوره‌های بلندمدت آموزش حسابداری

سطح مقدماتی
1,990,000 تومان
سطح پیشرفته
2,190,000 تومان
سطح پیشرفته
4,500,000 تومان

آموزش جامع

این وبینار جامع به این منظور آماده شده که شما را در حقوق و دستمزد به یک فرد حرفه‌ای و کاردان تبدیل کند به‌نحوی که بتوانید به راحتی از پس هر مسئله و سوال و اجرای مباحث پایه‌ای و مالیاتی حقوق و دستمزد و اجرای آن در یک مجموعه خصوصی برآیید.

 

1,850,000 تومان

آموزش جامع

علاوه بر آموزش‌های تخصصی در زمینه مالیات و حسابداری، نیاز به مهارت‌هایی دارید تا مسیر دستیابی شما به موفقیت را هموار کند، مسیر رشد و توسعه فردی و دستیابی به موفقیت در زمینه‌های مختلف درآمدی و شغلی و … را در این دوره جامع می‌آموزید.

تا 30 آذرماه 1402نیم بها به مبلغ 2,450,000 تومان

نظرات شرکت کنندگان آموزشهای

حســـــــابنــــــو

سوالات متداول

دوره‌های آموزشی حسابنو کاملا به صورت عملی و کاربردی طراحی شده و صرفا به مباحث تئوری نپرداخته‌ایم. آنچه که در دوره‌های آموزشی حسابنو دریافت می‌کنید حاصل سالها تجربه و اجرای عملیاتی موضوع مالی و مالیاتی است و آزمون و خطاهای شما را به حداقل ممکن می‌رساند و مسیرتان را بسیار کوتاه‌تر خواهد کرد. انواع نمونه‌های مختلف آموزش‌های حسابنو که به صورت رایگان در سایت موجود است گواه بر این ادعاست.

یکی از بهترین سرمایه‌گذاری‌های ممکن در حال حاضر و آینده، ورود به مسیر کسب اطلاعات تخصصی مالیاتی با دید حرفه‌ای و کسب درآمد است. دوره‌های آموزشی بلند مدت مالیاتی شامل سه سطح مبتدی (دوره آموزش مقدماتی مالیات) – سطح متوسطه (دوره قوانین و مقررات مالیاتی) – سطح پیشرفته (دوره مشاوران خبره مالیاتی) می‌باشد که با توجه به سطح دانش فعلی خود می‌توانید از یکی از این سطوح شروع کنید و ادامه دهید.

قبل از برگزاری دوره قوانین و مقررات مالیاتی، به تعداد 12 مرتبه دوره سیرتاپیاز مالیاتی را برگزار کردیم و در طی این دوره‌ها، بیش از هزار دانش پذیر از آموزش سیرتاپیاز مالیاتی استفاده کردند و در حین دوره پرسش و پاسخ‌های متعددی ردوبدل میشد و در نهایت این دوره به دوره‌ای پیشرفته‌تر و کامل‌تر از هر جهت تبدیل شد و آن را بعنوان دوره قوانین و مقررات مالیاتی معرفی کردیم. قطعا دوره قوانین و مقررات مالیاتی دوره‌ای قوی‌تر و تخصصی‌تر از دوره سیرتاپیاز مالیات می‌باشد و یکی از شاخص‌های این مقیاس، طول زمان دوره است که دوره سیرتاپیاز مالیات 40 ساعت بود و هم اکنون دوره قوانین و مقررات مالیاتی 60 ساعت می‌باشد.

اگر صاحب کسب و کار هستید و نیاز دارید که خودتان تا حدودی نسبت به مالیات آشنا باشید بهتر است دوره آموزش مقدماتی مالیات را که سطح مبتدی دانش مالیاتی است را بگذرانید و اگر می‌خواهید در موضوع مالیات عمیق‌تر شوید به نحوی که بتوانید خودتان تکالیف مالیاتی را انجام دهید پیشنهاد می‌کنیم بعد از آن دوره، دوره قوانین و مقررات مالیاتی را نیز بگذرانید.

مجموعه آموزشی حسابنو مسیری را برای همگان تدارک دیده است به عنوان تالار پرسش و پاسخ حسابنو که این دسترسی برای همگان آزاد است ولی دوستانی که در دوره‌های آموزشی شرکت می‌کنند در همان تالار پرسش و پاسخ حسابنو مسیر ویژه‌تری برای دستیابی به سوالات خود دارند که در طی دوره‌های آموزشی این مسیر اطلاع رسانی می‌شود و می‌توانید همواره سوالات مالی و مالیاتی خود را حتی بعد از دوره‌ها در تالار پرسش و پاسخ حسابنو بپرسید.

طی کردن دوره‌های آموزشی مرغوب و اثربخش منجر به کوتاه‌تر شدن مسیر شما و حذف آزمون و خطاهای شما خواهد بود که معمولا این امر در دوره‌های کارآموزی محقق نمی‌شود و هم مسیر نسبتا سخت‌تر و طولانی‌تری را خواهید داشت و هم به لحاظ صرف وقت و هزینه و انرژی صرفه اقتصادی کمتری نسبت به طی کردن دوره‌های آموزشی دارد.

تمامی دوره‌های آموزشی بلندمدت شامل فایل‌های قابل دانلود می‌باشد که با لایسنسی که در اختیارتان قرار خواهد گرفت می‌توانید آنها را دانلود کنید و در پخش کننده اسپات پلیر در گوشی موبایل یا رایانه خود فایل‌ها را بدون تاریخ انقضا بازبینی کنید. ضمنا در مورد دوره‌های آموزشی کوتاه مدت به صورت آنلاین به فایل‌ها دسترسی خواهید داشت.

دوره‌های که در پایان آنها مدرک ارائه می‌شود شامل دو دوره قوانین و مقررات مالیاتی و دوره مشاوران خبره مالیاتی می‌باشد.

معمولا تمامی آموزش‌ها حاوی جزوه‌هایی منظم هست که می‌توانید به صورت فایل PDF آن را در حین دوره دریافت کنید ضمنا چنانچه هر آموزشی علاوه بر جزوه نیازمند فایل‌های مکملی از جمله صورتهای مالی یا فایل‌های اکسل باشد، این فایل‌ها نیز در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.

اگر از قبل، سطح دانش متوسطه‌ای در مورد مالیات دارید می‌توانید به صورت مستقیم وارد دوره مشاوران خبره مالیاتی شوید اما اگر می‌خواهید با قدرت بیشتری دوره مشاوران خبره مالیاتی را شروع کنید می‌توانید قبل از آن یا در حین آن، دوره قوانین و مقررات مالیاتی را نیز بگذرانید.

در اغلب موارد، آموزش مالیات تداخلی با آموزش حسابداری ندارد، اما اگر مصمم هستید به صورت حرفهای در حوزه مالیات به کسب درآمد بپردازید و هیچ گونه تخصص حسابداری ندارید پیشنهاد می‌شود حداقل دوره حسابداری پایه را نیز بعد از آموزش مالیات بگذرانید.