DW Question Answer - en to nl translation catalogue (316 entries)

en: %d person who is following this question | %d people who are following this question
nl[0]: %d persoon die deze vraag volgt
nl[1]: %d personen die deze vraag volgen

[ctx: %s = human-readable time difference]
en: replied %s ago
nl: %s geleden beantwoord

en: %s Answers
nl: %s Antwoorden

en: %s answered <span class="dwqa-date">%s</span> ago
nl: %s beantwoord <span class="dwqa-date">%s</span> geleden

en: %s asked <span class="dwqa-date">%s</span> ago
nl: %s gevraagd <span class="dwqa-date">%s</span> geleden

en: &nbsp;&bull;&nbsp;
nl: &nbsp; &bull; &nbsp;

en: &quot;Helllo&quot;, Are you cheating huh?.
nl: &quot;Halllo&quot;, probeer je vals te spelen?.

en: <span><a href="%s">%s%s</a> %s %s ago</span>
nl: <span><a href="%s">%s%s</a> %s %s geleden</span>

en: <span><a href="%s">%s%s</a> %s answered %s ago</span>
nl: <span><a href="%s">%s%s</a> %s beantwoord, %s geleden</span>

en: <span><a href="%s">%s%s</a> %s asked %s ago</span>
nl: <span><a href="%s">%s%s</a> %s gevraagd, %s geleden</span>

en: <strong>%1$s</strong> answers
nl: <strong>%1$s</strong> antwoorden

en: <strong>%1$s</strong> views
nl: <strong>%1$s</strong> vertoningen

en: <strong>%1$s</strong> votes
nl: <strong>%1$s</strong> stemmen

en: A Question will be marked as overdue if it passes this period of time, starting from the time the question was submitted
nl: Een vraag zal als overtijd worden gemarkeerd, als het deze tijdsperiode overschrijdt, geteld vanaf het tijdstip dat de vraag was ingediend

en: A WordPress plugin was make by DesignWall.com to build an Question Answer system for support, asking and comunitcate with your customer
nl: Een WordPress plugin is gemaakt door DesignWall.com om een Question Answer system te bouwen voor ondersteuning en vragen van en communicatie met je klant

en: A new answer for "{question_title}" was posted on {site_name}
nl: Een nieuw antwoord op "{question_title}" is ingezonden op {site_name}

en: A new question was posted on {site_name}
nl: Een nieuwe vraag is ingezonden op {site_name}

en: A page where displays all questions. The <code>[dwqa-list-questions]</code> short code must be on this page.
nl: Een pagina welke alle vragen toont. De <code>[dwqa-list-questions]</code> shortcode moet op deze pagina worden gebruikt.

en: A page where users can submit questions. The <code>[dwqa-submit-question-form]</code> short code must be on this page.
nl: Een pagina waar gebruiker vragen kunnen indienen. De <code>[dwqa-submit-question-form]</code> shortcode moet op deze pagina worden gebruikt.

en: A period of time in which new questions are highlighted and marked as New
nl: Een tijdsperiode waarbinnen nieuwe vragen worden uitgelicht en gemarkeerd als nieuw

en: Activate
nl: Activeer

en: Add New
nl: Voeg nieuwe toe

en: Add New Question Category
nl: Voeg nieuwe vraagcategorie toe

en: Add New Question Tag
nl: Voeg nieuwe vraagtag toe

en: Add or remove question tags
nl: Vraagtags toevoegen of verwijderen

en: All
nl: Alles

en: All Question Categories
nl: Alle vraagcategorieën

en: All Question Tags
nl: Alle vraagtags

en: Allow members to post private question.
nl: Sta leden toe om privévragen te plaatsen.

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Answer
nl: Antwoord

en: Answer Listing
nl: Antwoordlijst

en: Answer Settings
nl: Antwoord-instellingen

en: Answer at
nl: Antwoord op

en: Answer content is empty
nl: Antwoord-inhoud is leeg

en: Answer for
nl: Antwoord voor

en: Answer is missing.
nl: Antwoord ontbreekt.

en: Answered
nl: Beantwoord

en: Answered on
nl: Beantwoord op

en: Answers
nl: Antwoorden

en: Archive Page Show At Most
nl: Archief pagina toont hoogstens

en: Are you cheating huh?
nl: Probeer je vals te spelen?

en: Are you cheating, huh?
nl: Speel je misschien vals?

en: Ask Question
nl: Stel Vraag

en: Ask Question Page
nl: Stel-vraag pagina

en: Ask a question
nl: Stel een vraag

en: Author
nl: Auteur

en: Before A Question Appears
nl: Vóór een vraag verschijnt

en: Best Answer
nl: Beste antwoord

en: By default, your single.php template file will be used if you do not choose any template
nl: Standaard zal je single.php sjabloon-file worden gebruikt als je geen ander sjabloon kiest

en: Cancel reply
nl: Reactie annuleren

en: Captcha Settings
nl: Captcha instellingen

en: Captcha is not correct
nl: Catcha is onjuist

en: Category
nl: Categorie

en: Change comment settings, and create the Submit question page.
nl: Verander reactie-instellingen en creëer de stel-vraag pagina.

en: Changelog
nl: Veranderlog

en: Choose as the best answer
nl: Kies als het beste antwoord

en: Choose from the most used question tags
nl: Kies uit de meest gebruikte vraagtags

en: Closed
nl: Afgesloten

en: Closed Questions
nl: Gesloten vragen

en: Comment ID must be showed.
nl: Reactie ID moet worden getoond.

en: Comment content must not be empty.
nl: Reactie inhoud mag niet leeg zijn.

en: Comment is missing
nl: Reactie ontbreekt

en: Comments
nl: Reacties

en: Community
nl: Gemeenschap

en: Config your support channel
nl: Stel je supportkanaal in

en: Contributors
nl: Bijdragers

en: DW Question & Answer Changelog
nl: DW Question & Answer Veranderlog

en: DW Question Answer Guide
nl: DW Question antwoordgids

en: DW Question Answer Plugin
nl: DW Question Answer Plug-in

en: DW Question Answer is a WordPress Plugin which helps you build a Question & Answer system on your WordPress sites. The plugin is easy to install and set up. Let start building up your community with this WordPress question & answer system.
nl: DW Question Answer is een WordPress Plugin die je helpt om een Question & Answer systeem op je WordPress sites te bouwen. Je kunt de plug-in gemakkelijk installeren en instellen. Maak een start met het opbouwen van je aanhang met dit WordPress question & answer systeem.

en: DW Question Answer needs to upgrade the database, click %shere%s to start the upgrade.
nl: DW Question Answer moet de database bijwerken, klik %shier%s om te starten met de upgrade.

en: DWQA Ask Question
nl: DWQA Stel Vraag

en: DWQA Closed Questions
nl: DWQA gesloten vragen

en: DWQA Embed Question
nl: DWQA Ingebedde Vraag

en: DWQA Latest Questions
nl: DWQA laatste vragen

en: DWQA Leaderboard
nl: DWQA Banner

en: DWQA Popular Questions
nl: DWQA populaire vragen

en: DWQA Post
nl: DWQA inzending

en: DWQA Posts
nl: DWQA inzendingen

en: DWQA Questions
nl: DWQA Vragen

en: DWQA Related Questions
nl: DWQA gerelateerde vragen

en: DWQA Settings
nl: DWQA-instellingen

en: Default
nl: Standaard

en: Delete
nl: Verwijder

en: Delete Action was failed
nl: Verwijder-actie niet geslaagd

en: Delete draft
nl: Verwijder concept

en: DesignWall Wordpress Plugins
nl: DesignWall Wordpress Plug-ins

en: DesignWall Wordpress Themes
nl: DesignWall Wordpress Thema's

en: Disable question status feature.
nl: Zet vraag statuskenmerk uit.

en: Display status icon on the left side.
nl: Toon status icoon aan de linkerzijde.

en: Documents, Support From DesignWall (help)
nl: Documenten, Support van Designwall (help)

en: Edit
nl: Bewerk

en: Edit Question Category
nl: Bewerk vraagcategorieën

en: Edit Question Tag
nl: Bewerk vraagtag

en: Email
nl: E-mail

en: Email Content
nl: E-mail inhoud

en: Email Logo
nl: E-mail logo

en: Email Settings
nl: E-mail instellingen

en: Email settings
nl: E-mail instellingen

en: Email subject
nl: E-mail onderwerp

en: Emails
nl: E-mails

en: Enable captcha on single question page.
nl: Captcha op de enkele-vraag pagina aan-/uitzetten.

en: Enable captcha on submit question page.
nl: Captcha op de stel-vraag pagina aan-/uitzetten.

en: Enable notification for new answer ( to Followers ).
nl: Kennisgeving voor nieuw antwoord aanzetten (voor volgers)

en: Enable notification for new answer.
nl: Kennisgeving voor nieuw antwoord aanzetten.

en: Enable notification for new comment of answer.
nl: Kennisgeving voor nieuwe reactie op antwoord aanzetten.

en: Enable notification for new comment of question.
nl: Kennisgeving voor nieuwe reactie op vraag aanzetten.

en: Enable notification for new question.
nl: Kennisgeving aanzetten voor nieuwe vraag.

en: Enable?
nl: Aanzetten?

en: Enter the result
nl: Voer je antwoord in

en: Error
nl: Fout

en: Extensions
nl: Extensies

en: Feed for all posts filed under %s
nl: Feed voor alle berichten opgeslagen onder %s

en: For more information:
nl: Voor meer informatie:

en: Forward to
nl: Stuur door naar

en: From Email
nl: Van E-mail

en: General
nl: Algemeen

en: Get It Now!
nl: Nu verkrijgen!

en: Group Permission
nl: Groep-toestemming

en: Hello, Are you cheating huh?
nl: Hallo, probeer je vals te spelen?

en: How to use DW Question Answer
nl: Hoe gebruik je DW Question Answer

en: If you like, you may enter custom structure for your single question, question category and question tag URLs here. For example, using <code>topic</code> as your question base would make your question links like <code>%s</code>. If you leave these blank the default will be used.
nl: Indien gewenst, kun je hier een eigen structuur voor de enkele-vraag, vraag-categorie en vraag-tag URLs invoeren. Bijvoorbeeld,  met <code>topic</code> als je vraag-basis, zouden je je vraag-links er uitzien als <code>%s</code>. Als je niets invoert zal de standaard worden gebruikt.

en: In Response To
nl: Als reactie op

en: Invalid Post
nl: Ongeldige inzending

en: Invalid post status
nl: Ongeldige poststatus

en: Just do it..
nl: Gewoon doen...

en: Latest Answers
nl: Laatste antwoorden

en: Latest Questions
nl: Laatste vragen

en: Leave a Reply
nl: Laat een reactie achter

en: Leave a Reply to %s
nl: Laat een reactie achter bij %s

en: License Key
nl: Licentie

en: Licenses
nl: Licenties

en: Link to
nl: Link naar

en: Login required. No anonymous post allowed
nl: Inloggen vereist. Anonieme inzendingen niet toegestaan

en: Login to ask a question
nl: Log in om een vraag te stellen

en: Manage <a href="%s">DWQA Extensions</a> license keys
nl: Beheer <a href="%s">DWQA Extensions</a> licenties

en: Missing email information
nl: Ontbrekende e-mail informatie

en: Missing id of answer
nl: Ontbrekend ID van antwoord

en: Missing name information
nl: Ontbrekende naam informatie

en: Missing post ID
nl: Ontbrekende inzend-ID

en: Missing post id.
nl: Ontbrekende post-ID.

en: Move to next step %d
nl: Ga naar volgende stap %d

en: My questions
nl: Mijn vragen

en: My subscribes
nl: Mijn abonnementen

en: Name
nl: Naam

en: New
nl: Nieuw

en: New Answer Notifications
nl: Nieuwe vraag kennisgevingen

en: New Answer Notifications (to Admin)
nl: Nieuw antwoord-kennisgevingen (voor Admin)

en: New Answer Notifications (to Followers)
nl: Nieuw antwoord-kennisgeving (voor Volgers)

en: New Comment Notifications
nl: Nieuwe reactie kennisgevingen

en: New Comment to Answer Notifications (to Admin)
nl: Nieuwe reactie-op-antwoord-kennisgevingen (voor Admin)

en: New Comment to Answer Notifications (to Followers)
nl: Nieuwe reactie-op-antwoord-kennisgeving (voor Volgers)

en: New Comment to Question Notifications (to Admin)
nl: Nieuwe vraag-kennisgevingen (voor Admin)

en: New Comment to Question Notifications (to Followers)
nl: Nieuwe reactie-op-vraag-kennisgeving (voor Volgers)

en: New Question Category Name
nl: Naam nieuwe vraagcategorie

en: New Question Notifications
nl: Nieuwe vraag kennisgevingen

en: New Question Notifications (to Admin)
nl: Nieuwe vraag-kennisgevingen (voor Admin)

en: New Question Tag Name
nl: Naam nieuwe vraagtag

en: No question tags found.
nl: Geen vraagtags gevonden.

en: No valid changelog was found.
nl: Er is geen geldig veranderlog gevonden.

en: Not Found!!!
nl: Niet gevonden!!!

en: Number of posts
nl: Aantal inzendingen

en: Only Me &amp; Admin
nl: Alleen ik &amp; Admin

en: Other Question Settings
nl: Andere vraag-instellingen

en: Overview
nl: Overzicht

en: Page Settings
nl: Pagina instellingen

en: Parent Question Category
nl: Oorspronkelijke vraagcategorie

en: Parent Question Category:
nl: Oorspronkelijke vraagcategorie:

en: Parent:
nl: Oorspronkelijk:

en: Pending
nl: Wachtend

en: Permalink Settings
nl: Permalink instellingen

en: Permissions
nl: Toestemmingen

en: Pin question to top of archive page.
nl: Pin de vraag aan de top van de archiefpagina.

en: Please enter your comment content
nl: Voer je reactie in

en: Plugin Settings
nl: Plug-in instellingen

en: Plugin was activated
nl: Plug-in is geactiveerd

en: Popular Question Tags
nl: Populaire vraagtags

en: Popular Questions
nl: Populaire vragen

en: Post
nl: Zend in

en: Post Comment
nl: Plaats commentaar

en: Post does not exist
nl: Post bestaat niet

en: Posts by %s
nl: Inzendingen van %s

en: Private
nl: Privé

en: Public
nl: Openbaar

en: Question
nl: Vraag

en: Question Base
nl: Vraagbasis

en: Question Category
nl: Vraagcategorie

en: Question Category Base
nl: Vraag-categorie basis

en: Question ID
nl: Vraag ID

en: Question List
nl: Vragenlijst

en: Question List Page
nl: Vragenlijst-pagina

en: Question Meta Data
nl: Vraag Meta Data

en: Question Settings
nl: Vraag-instellingen

en: Question Tag Base
nl: Vraag-tag basis

en: Question Tags
nl: Vraagtags

en: Question Tags:
nl: Vraagtags:

en: Question is empty
nl: Vraag is leeg

en: Question is missing.
nl: Vraag ontbreekt.

en: Question is not valid
nl: Vraag is niet geldig

en: Question must be manually approved.
nl: Vraag moet handmatig worden goedgekeurd.

en: Questions
nl: Vragen

en: Re-Open
nl: Heropen

en: Read
nl: Lees

en: Read more
nl: Lees meer

en: Required fields are marked %s
nl: Verplichte velden zijn gemarkeerd met %s

en: Reset Default
nl: Herstel standaardinstellingen

en: Resolved
nl: Opgelost

en: Save Changes
nl: Bewaar alle veranderingen

en: Save all changes
nl: Bewaar alle veranderingen

en: Search
nl: Zoek

en: Search Question Categories
nl: Doorzoek vraagcategorieën

en: Search Question Tags
nl: Doorzoek vraagtags

en: Select 404 DWQA Page
nl: Kies 404 DWQA pagina

en: Select Archive Question Page
nl: Kies archief-vraagpagina

en: Select Submit Question Page
nl: Kies stel-vraag pagina

en: Select question category
nl: Kies een vraagcategorie

en: Select template for Single Quesiton page
nl: Kies sjabloon voor enkele-vraag pagina

en: Send a copy of every email to admin.
nl: Verstuur een kopie van elke e-mail aan de Admin.

en: Separate question tags with commas
nl: Plaats komma’s tussen vraagtags

en: Settings
nl: Instellingen

en: Setup Ask Question Page
nl: Instellen stel-vraag pagina

en: Setup Question List Page
nl: Instellen vragenlijst pagina

en: Show a list of latest questions.
nl: Toon een lijst van laatste vragen.

en: Show a list of popular questions.
nl: Toon een lijst van populaire vragen.

en: Show a list of questions marked as closed.
nl: Toon een lijst van vragen welke als gesloten zijn gemarkeerd.

en: Show a list of questions that related to a question. Just show in single question page
nl: Toon een lijst van vragen gerelateerd aan een vraag. Toon alleen op enkele-vraag-pagina

en: Show all answers on single question page.
nl: Toon alle antwoorden op enkele-vraag pagina.

en: Show question date
nl: Toon vraagdatum

en: Showing search results for
nl: Toon zoekresultaten voor

en: Single Question Page
nl: Enkele-vraag pagina

en: Sorry, but nothing matched your filter
nl: Er kwam niets met je filter overeen

en: Sort by
nl: Sorteer op

en: Staff
nl: Staf

en: Sticky Question
nl: Sticky vraag

en: Sticky Questions
nl: Sticky vragen

en: Style integration
nl: Stijlintegratie

en: Submit
nl: Indienen

en: Submitted
nl: Ingezonden

en: Subscribe
nl: Abonneer

en: Subscribes
nl: Abonnementen

en: Thank you for installing our WordPress plugin. If you have any question about this plugin, please submit to our <a target="_blank" href="https://www.designwall.com/question/">Q&A section</a>.
nl: Hartelijk dank dat je onze Wordpress plugin geïnstalleerd hebt. Als je vragen hebt over deze plugin, stel dan aub je vraag in onze <a target=“_blank” href=“https://www.designwall.com/question/“>Q&A sectie</a>.

en: The upgrade process has started, please be patient. This could take several minutes. You will be automatically redirected when the upgrade is finished...
nl: Het upgrade proces is gestart. Even geduld: dit kan enkele minuten duren. Je zult automatisch worden doorgestuurd wanneer de upgrade gereed is.

en: There is a new version of %1$s available. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">View version %3$s details</a> or <a href="%4$s">update now</a>.
nl: Er is een nieuwe versie van %1$s beschikbaar. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">Bekijk versie %3$s details</a> of <a href="%4$s">werk nu bij</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">View version %3$s details</a>.
nl: Er is een nieuwe versie van %1$s beschikbaar. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">Bekijk versie %3$s details</a>.

en: This address will be used as the sender of the outgoing emails.
nl: Dit adres zal gebruikt worden als de verzender van de uitgaande e-mails.

en: This email is already registered, please choose another one.
nl: Dit e-mailadres is al geregistreed, kies een ander.

en: This function should not be called before init.
nl: Deze functie hoort niet aangeroepen te worden voor init.

en: This page will be redirected when users without authority click on a private question. You can customize the message of this page in.If not, a default 404 page will be used.
nl: Deze pagina zal herleid worden wanneer gebruikers zonder toestemming op een privévraag klikken. Je kunt de boodschap van deze pagina aanpassen. Zo niet, dan zal de standaard 404 pagina worden getoond.

en: This post is not answer.
nl: Deze inzending is geen antwoord.

en: This post is not question.
nl: Deze inzending is geen vraag.

en: This question is:
nl: Deze vraag is:

en: This username is already registered. Please use another one.
nl: Deze gebruikersnaam is al geregistreerd. Kies een ander.

en: Title
nl: Titel

en: Type
nl: Soort

en: Unanswered
nl: Onbeantwoord

en: Update Question Category
nl: Bijwerken vraagcategorie

en: Update Question Tag
nl: Werk vraagtag bij

en: Upgrade process is done
nl: Upgrade proces is gereed

en: Upload or choose a logo to be displayed at the top of the email.
nl: Upload of kies een logo om aan de bovenkant van de e-mail te worden getoond.

en: User Registration was disabled.
nl: Gebruikersregistratie is uitgeschakeld.

en: View
nl: Toon

en: View all posts filed under %s
nl: Toon alle post opgeslagen onder %s

en: Views
nl: Vertoningen

en: Vote Down
nl: Stem omlaag

en: Vote Up
nl: Stem omhoog

en: Votes
nl: Stemmen

en: Welcome to DW Question & Answer
nl: Welkom bij DW Question & Answer

en: Welcome to DW Question & Answer %s
nl: Welkom bij DW Question & Answer %s

en: What
nl: Wat

en: What do you want to know?
nl: Wat wil je weten?

en: What&#8217;s New
nl: Wat Is Nieuw

en: Who can see this?
nl: Wie kan dit zien?

en: Widget title
nl: Widget titel

en: You can't post comment
nl: Je kunt geen reactie inzenden

en: You do not have permission to delete this post.
nl: Je hebt geen toestemming op deze inzending te bewerken.

en: You do not have permission to delete this question
nl: Je hebt geen toestemming om deze vraag te verwijderen

en: You do not have permission to do this task
nl: U hebt geen toestemming voor het uitvoeren van deze taak

en: You do not have permission to edit answer.
nl: Je hebt geen toestemming om het antwoord te bewerken.

en: You do not have permission to edit comment.
nl: Je hebt geen toestemming om deze reactie te bewerken.

en: You do not have permission to edit question
nl: Je hebt geen toestemming om een vraag te bewerken

en: You do not have permission to edit question status
nl: Je hebt geen toestemming om de vraagstatus te bewerken

en: You do not have permission to install plugin updates
nl: Je hebt geen toestemming om plug-in updates te installeren

en: You do not have permission to submit a question
nl: Je hebt geen toestemming om een vraag te stellen

en: You do not have permission to submit question.
nl: Je hebt geen toestemming om een vraag in te dienen.

en: You do not have permission to view questions
nl: Je hebt geen toestemming om vragen in te zien

en: You have a new answer for your followed question
nl: Er is een nieuw antwoord op een door jou gevolgde vraag

en: You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: %s
nl: Je  kunt deze <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags en attributen gebruiken: %s

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
nl: U moet <a href="%s">inloggen</a> om een reactie te kunnen plaatsen.

en: You must enter a valid answer content.
nl: Je moet een geldige antwoord inhoud invoeren.

en: You must enter a valid question title.
nl: Je moet een geldige vraag-titel invoeren.

en: You voted for this
nl: Je stemde hierop

en: Your Answer
nl: Je antwoord

en: Your Email
nl: Je e-mail

en: Your Name
nl: Je naam

en: Your question is waiting moderator.
nl: Je vraag wacht op moderatie.

en: [{site_name}] You have a new comment for answer
nl: [{site_name}] Er is een nieuwe reactie op antwoord

en: [{site_name}] You have a new comment for question {question_title}
nl: [{site_name}] Er is een nieuwe reactie op vraag {question_title}

en: ago
nl: geleden

en: answered
nl: beantwoord

en: answers.
nl: antwoorden.

en: asked
nl: gevraagd

en: asked by
nl: gevraagd door

en: days
nl: dagen

[ctx: dwqa]
en: Add New
nl: Voeg nieuwe toe

en: hours
nl: uren

en: not found
nl: niet gevonden

en: not found in Trash
nl: niet gevonden in de prullenbak

en: on
nl: op

en: questions.
nl: vragen.

[ctx: taxonomy general name]
en: Question Categories
nl: Vraagcategorieën

[ctx: taxonomy general name]
en: Question Tags
nl: Vraagtags

[ctx: taxonomy singular name]
en: Question Category
nl: Vraagcategorie

[ctx: taxonomy singular name]
en: Question Tag
nl: Vraagtag

en: views
nl: vertoningen

en: voted
nl: gestemd
