DW Question Answer v1.2.6 - en to sk_SK translation catalogue (119 entries)

en: Next
sk_SK: Ďalšie

en: Prev
sk_SK: Predchadzajúce

en: Please enter your question
sk_SK: Prosím zadajte vašu otázku

en: Your question must be at least 2 characters in length
sk_SK: Vaša otázka musí byť minimálne 2 znaky dlhá

en: Enter a valid email address
sk_SK: Zadajte platný email

en: Enter a question title
sk_SK: Zadajte nadpis odpovede

en: Please add your name
sk_SK: Zadajte vaše meno

en: Please enter your answer
sk_SK: Zadajte vašu odpoveď

en: Please enter your comment content
sk_SK: Zadejte obsah komentáře

en: Comment must have more than 2 characters
sk_SK: Komentář musí být delší než 2 znaky

en: Not found! Try another keyword.
sk_SK: Nenájdené. Skúste iné slovo

en: Or press <strong>ENTER</strong> to get more questions
sk_SK: Alebo stlačte <strong>ENTER</strong> k zobrazeniu viacerých otázok

en: Update
sk_SK: Aktualizácia

en: Edit
sk_SK: Upraviť

en: Cancel
sk_SK: Zrušiť

en: Do you want to delete this comment?
sk_SK: Chcete zmazať tento komentár?

en: Do you want to delete this answer?
sk_SK: Chcete zmazať túto odpoveď?

en: Do you want to update this answer?
sk_SK: Chcete aktualizovať túto odpoveď?

en: Do you want to report this answer?
sk_SK: Chcete nahlásit tuto odpověď?

en: Report
sk_SK: Nahlásiť

en: Undo
sk_SK: Späť

en: This answer will be marked as spam and hidden. Do you want to flag it?
sk_SK: Táto odpoveď bude označená ako spam a skrytá. Chcete ju označiť?

en: This answer was flagged as spam. Do you want to show it
sk_SK: Táto odpoveď bola označená ako spam. Chcete ju zobraziť?

en: This answer was flagged as spam
sk_SK: Táto odpoveď bola označená ako spam

en: hide
sk_SK: schovať

en: show
sk_SK: zobraziť

en: Follow This Question
sk_SK: Sledovať túto otázku

en: Unfollow This Question
sk_SK: Zrušiť sledovanie tejto otázky

en: Pin this question to top
sk_SK: Pripichnúť túto otázku navrch

en: Unpin this question from top
sk_SK: Odpichnúť túto otázku z vrchu

en: Do you want to delete this question?
sk_SK: Chcete zmazať túto otázku?

en: DWQA Ask Question
sk_SK: Spýtaj sa otázku

en: You do not have permission to edit question status
sk_SK: Nemáte práva k úprave statusu otázky

en: Search query is empty
sk_SK: Nič nezadané

en: Author
sk_SK: Autor

en: Anonymous
sk_SK: Anonym

en: Answered on
sk_SK: Zodpovedané

en: Read more
sk_SK: Zobraziť viac

en: You do not have permission to submit answer.
sk_SK: Nemáte právo odpovedať

en: Delete draft
sk_SK: Zmazať koncept

en: Captcha is not correct
sk_SK: Captcha nie je správne!

en: Answer for
sk_SK: Odpoveď pre

en: You can't post comment
sk_SK: Nemôžete vkladať komentáre

en: Comment is missing
sk_SK: Chýba komentár

en: Comment content must not be empty.
sk_SK: Obsah komentára nesmie byť prázdny.

en: You do not have permission to submit question.
sk_SK: Nemáte práva pre položenie otázky.

en: You do not have permission to edit question
sk_SK: Nemáte práva k úprave otázky

en: Overview
sk_SK: Prehľad

en: For more information:
sk_SK: Pre viac informácií

en: Community
sk_SK: Komunita

en: Open
sk_SK: Otvorený

en: Pending
sk_SK: Čakajúci

en: Resolved
sk_SK: Vyriešená

en: Re-Open
sk_SK: Znovuotvorený

en: Closed
sk_SK: Uzatvorená

en: Sticky
sk_SK: Zvýraznený

en: Pin question to top of archive page.
sk_SK: Pripichnúť otázku nahor

en: Answers
sk_SK: Odpovede

en: Question Meta Data
sk_SK: Metadata otázky

en: Answer
sk_SK: Odpoveď

en: In Response To
sk_SK: V reakcii na

en: Delete
sk_SK: Zmazať

en: View
sk_SK: Zobraziť

en: Submitted
sk_SK: Odoslané

en: on
sk_SK: na

en: What
sk_SK: Čo

en: You voted for this
sk_SK: Hlasovali ste pre túto

en: New
sk_SK: Nový

en: asked by
sk_SK: otázka od

en: asked
sk_SK: otázka

en: Question
sk_SK: Otázka

en: Question Category
sk_SK: Kategória otázky

en: Question Tags
sk_SK: Štítky otázky

en: answered
sk_SK: zodpovedané

en: voted
sk_SK: odhlasované

en: views
sk_SK: zobrazení

en: Sticky Questions
sk_SK: Zvýraznená otázka

en: You do not have permission to delete this question
sk_SK: Nemáte práva k zmazaniu tejto otázky

en: Login required. No anonymous post allowed
sk_SK: Prihláste sa! Anonnýmne otázky nie sú povolené

en: hours
sk_SK: hodín

en: days
sk_SK: dni

en: Upload
sk_SK: Nahrať

en: Email subject
sk_SK: Predmet emailu

en: Email Content
sk_SK: Obsah emailu

en: Plugin Settings
sk_SK: Nastavenia pluginu

en: Settings
sk_SK: Nastavenia

en: Save all changes
sk_SK: Uložiť všetky zmeny

en: Popular Questions
sk_SK: Populárne otázky

en: Latest Answers
sk_SK: Posledné odpovede

en: Answer at
sk_SK: Odpoveď na

en: Link to
sk_SK: Link k

en: Answered
sk_SK: Zodpovedaná

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
sk_SK: Musíte být <a href="%s">přihlášen</a> k napsání komentáře.

en: You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: %s
sk_SK: Môžete použiť tieto <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tagy a atribúty: %s

en: Leave a Reply
sk_SK: Pridajte odpoveď

en: Leave a Reply to %s
sk_SK: Přidejte odpověď k %s

en: Cancel reply
sk_SK: Zrušit odpověď

en: Post Comment
sk_SK: Odeslat komentář

en: Sticky Question
sk_SK: Zvýrazněný dotaz

en: Ask a question
sk_SK: Položiť otázku

en: Login to ask a question
sk_SK: Prihláste sa k položeniu vašej otázky

en: Choose as the best answer
sk_SK: vyberte najlepšiu odpoveď

en: DWQA Closed Questions
sk_SK: Uzatvorené otázky

en: Closed Questions
sk_SK: Uzatvorené otázky

en: Number of posts
sk_SK: Počet príspevkov

en: DWQA Latest Questions
sk_SK: Posledné otázky

en: Latest Questions
sk_SK: Posledné otázky

en: questions
sk_SK: otázky

en: DWQA Popular Questions
sk_SK: Obľúbené otázky

en: Show a list of questions that related to a question. Just show in single question page
sk_SK: Zobraziť zoznam otázok podobných tejto

en: DWQA Related Questions
sk_SK: Podobné otázky

en: Public
sk_SK: Verejné

en: All
sk_SK: Všetky

en: Ask Question
sk_SK: Položiť otázku

en: Select question category
sk_SK: Vyberte kategóriu

en: You do not have permission to view questions
sk_SK: Nemáte práva k zobrazeniu otázok

en: Vote Up
sk_SK: Palec nahor

en: Vote Down
sk_SK: Palec nadol

en: Private
sk_SK: Súkromné
