درباره حسابنو

 

داستان تولد حسابنو:

سال‌ها پیش قصد داشتم با وجود تحصیلاتی که در حوزه مالی به اتمام رسانده بودم در زمینه کار عملی نیز تجربه‌‌هایی کسب کنم، یادم هست به‌صورت همزمان پروژه‌ای را نیز به‌صورت پارتایم عهده‌دار بودم که می‌بایست صفر تا صد کار مالی و مالیاتی آن‌را انجام می‌دادم و زمان زیادی هم برای وقت گذاشتن در کلاس‌های تجربی نداشتم، با یک جستجوی کوتاه در اینترنت با مجموعه‌ای مواجه شدم که آموزش‌هایی را در حوزه حسابداری و امور مالی به‌صورت بسته‌های آموزشی در اختیار داوطلبان قرار می‌داد. آن بسته آموزشی را خریدم تا اگر خلل‌هایی در کار اجرای مالی و مالیاتی دارم نکاتی را به من یادآور شود و ایراداتم را برطرف کند، در آن زمان دوره‌های آنلاینی نبود که به محض خرید بتوانید از همان بدو خرید، شروع به آموزش کنید به همین خاطر باید چند روزی صبر می‌کردم تا بسته آموزشی به دستم برسد و با اشتیاق این چند روز را در انتظار بودم. بسته آموزشی به دستم رسید و شروع به مشاهده اولین فایل آن کردم، شاید کمتر از 10 دقیقه فایل اول را ادامه ندادم و به سراغ فایل‌های بعدی رفتم و بعد از چند دقیقه کوتاه به این نتیجه رسیدم که از این مسیر نتیجه نخواهم گرفت! چرا که نه تنهای محتوای آموزشی بسیار ضعیفی داشت بلکه موارد مطرح شده در آن بسیار سطحی و پیش پا افتاده بود و به هیچ وجه کمکی به رشد در این زمینه نمی‌کرد.

باز هم جستجوهایی در اینترنت انجام دادم ولی همچنان نتیجه‌ای در جهت پیدا کردن یک مرجع آموزشی خوب نمی‌دیدم و به هرحال آن روزها گذشت و من کارم را به هر ترتیب با موفقیت به اتمام رساندم و چند سال بعد سایت‌هایی را دیدم که تا حدودی مباحث را حرفه‌ای تر ارائه می‌کردند ولی باز هم از میان نتایج آن‌ها موارد نارضایتی زیادی را در بین مخاطبانشان می‌‌دیدم به گونه‌ای که عمق و اساس مطلب در آموزش‌ها به صورت کاملا حرفه‌ای منتقل نمی‌شد البته دوستانمان که در این مسیر بودند تمام تلاش خود را می‌کردند ولی شاید من زیادی سخت گیر بودم و سطح توقع بالایی از یک محتوای آموزشی حرفه‌ای داشتم.

در بین سال‌های متمادی فعالیت و کسب تجارب مختلف در این زمینه بر آن شدم که مجموعه‌ای را ساماندهی کنم تا این کمبود بزرگ را پر کند و همچنین مرجعی باشد تا علاوه بر آموزش حرفه‌ای در حوزه مالی و مالیاتی، پل ارتباطی مناسبی میان کارفرمایان و کارجویان باشد تا به کارفرمایان نیز کمک کند تا دغدغه‌های خود را در این حوزه به حداقل ممکن برساند.

اینگونه بود که حسابنو با ایده‌ای نو اول در ذهنم متولد شد و بعد در این سایت به ظهور رسید…

در این سایت مطالب ارزشمندی در حوزه مالیات، حسابداری و بیمه در اختیار شما قرار خواهد گرفت که به رشد و پیشرفت شما در این زمینه کمک می کند.

هدف از راه اندازی این سایت انتقال دانش تخصصی و تجربیات بدست آمده طی سال ها فعالیت در زمینه امور مالیاتی و بیمه و حسابداری است.

 

درباره ابراهیم صدرایی موسس حسابنو:

 

 • تیکنویسنده، مدرس و مشاور امور مالی و مالیاتی
 • تیکنفر اول بخش تولید محتوا در جشنواره ملی کوکباز سال 1398
 • تیکمدرس برتر سال 1397 از نگاه مدیر سبز
 • تیکمدرس تخصصی مالیات در شرکت پالایشگاهی نفت پارس تهران
 • تیکمدیر و مشاور مالی بزرگترین مجموعه رستوران‌های زنجیره‌ای کشور
 • تیکمشاور مالیاتی مشاغل و اصناف اتحادیه رستوران‌ها و اغذیه فروشان تهران
 • تیکمدرس تخصصی مالیات در نیروگاه برق استان یزد
 • تیکارائه دهنده خدمات مالی و مالیاتی در مجموعه‌های حقوقی و حقیقی
 • تیکمدیر و موسس سایت آموزشی حسابنو
 • تیکتولید کننده محتواهای آموزشی در حوزه مالیات و حسابداری
 • تیکبرگزار کننده دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی حضوری و آنلاین

درصورت ارائه نظرات و پیشنهادات، می توانید در توسعه بهتر و بهبود بیشتر این سایت با ما سهیم باشید.

 

دکمه بازگشت به بالا

دوره‌های آموزشی با تخفیف نوروزی

30% تخفیف برای مدت محدود

آموزش مالیات و حسابداری