ماشین حساب طلا

ماشین حساب طلایی

طراحی و اجرا: ابراهیم صدرایی – اردیبهشت1401
توضیحات:
1- روش محاسبه قیمت طلای ساخته شده براساس آخرین تغییرات قانونی اجرا شده از جمله تغییرات در قانون جدید مالیات بر ارزش افزوده که در تاریخ 1400/10/13 به تصویب رسیده و رسما قابل اجراست.
2- اصل طلا و جواهر و پلاتین طبق قانون جدید مالیات بر ارزش افزوده، معاف می‌باشد ولی ارزش افزوده همچنان روی اجرت ساخت و سود طلافروشی معاف نشده و اعمال می‌شود.
3- در صورت نیاز می‌توانید اعداد محاسبه شده سود طلافروش و مالیات محاسبه شده را به دلخواه خود تغییر دهید.
4- معمولا دو روش برای محاسبه اجرت ساخت وجود دارد که می‌توانید یکی از روش‌های درصدی از قیمت اصل طلا، یا روش مبلغی به ازای هر گرم طلا را در فرم انتخاب و تکمیل کنید.
5- برخی از طلاهای ساخته شده شامل سنگ‌های قیمتی می‌باشند که معمولا قیمت آنها به صورت مجزا در ردیف موردنظر اعمال می‌شود که در این صورت می‌توانید وزن سنگ را کم کنید و وزن خالص طلا را بدون سنگ وارد کنید، در صورتی که طلای مدنظر شما سنگ ندارد، نیازی به تکمیل مبلغ سنگ نیست.
6- در محاسبه قیمت طلای بدون اجرت (مستعمل و دست دوم)، کافیست فیلد اطلاعاتی مربوط به اجرت را صفر لحاظ کنید.
6- نظر یا پیشنهاد خود را می‌توانید از قسمت تماس با ما در میان بگذارید.
فیلم راهنما

برچسب های مرتبط: محاسبه قیمت طلا، قیمت طلا، محاسبات خرید طلا، خرید و فروش طلا، خرید طلای دست دوم، اجرت طلا، محاسبه اجرت طلا، محاسبات در خرید طلا، محاسبه اتوماتیک قیمت طلا، ماشین حساب طلا، ماشین حساب محاسبه طلا، ماشین حساب قیمت طلا، محاسبه آنلاین قیمت طلا، ماشین حساب طلایی

دکمه بازگشت به بالا