ارسال هزینه مشاوره در تبصره ۸۶ یا ۱۶۹ یا هر دو؟

تالار پرسش و پاسخدسته بندی: اظهارنامه مالیاتیارسال هزینه مشاوره در تبصره ۸۶ یا ۱۶۹ یا هر دو؟
سمیه پرسیده شده در 2 ماه پیش

جهت هزینه مشاوره که در اظهارنامه عملکرد در ردیف جداگانه ای ثبت کردیم، باید بابتشون تبصره یک ماده ۸۶ ارسال کنیم؟ یا اسم طرف رو در صورت معاملات فصلی ارسال کنیم؟ یا توی هر دو‌جا باید ثبت بشه؟ (هم تبصره یک رد کنیم هم ۱۶۹)

1 پاسخ
علی رهنما 2 ماه قبل پاسخ داده شده
باید هر ماه ماده ۸۶ را رعایت کنید و هرماه مالیات ده درصد بدون معافیت اعمال کنید در این صورت اعلام کارکرد در معاملات فصلی نیاز نیست

دکمه بازگشت به بالا