اشخاص حقیقی و تاخیر در اظهارنامه ارزش افزوده

تالار پرسش و پاسخدسته بندی: سایر موضوعات مالیاتیاشخاص حقیقی و تاخیر در اظهارنامه ارزش افزوده
سودابه احمدی پرسیده شده در 8 ماه پیش
آیا ارسال با تاخیر اظهارنامه ارزش افزوده برای شخص حقیقی در شروع فعالیت امکان پذیر (مجاز) است؟
سوالات مرتبط

1 پاسخ
علی رهنما 8 ماه قبل پاسخ داده شده
اگر همراه با پرداخت مالیات و عوارض باشد یعنی برابر با اظهارنامه بدهی داشته باشید جرایم ماده ۲۲ اعمال میشود ولی اگر صفرباشد جریمه ای حساب نمیشود چون مبنا ی جریمه مالیات و عوارض است  در هرصورت به علت تازه کار بودن یا شروع کار تخفیفی وجود ندارد هرچند بخشش های زیادی وجود دارد که فعلا در جریان است
دکمه بازگشت به بالا