اظهارنامه مالیاتی جهت دستگاه پوز بانکی

تالار پرسش و پاسخدسته بندی: اظهارنامه مالیاتیاظهارنامه مالیاتی جهت دستگاه پوز بانکی
رضا پرسیده شده در 2 ماه پیش

با سلام
1)فروشگاهی دارم در سال گذشته و پیرو بخشنامه های دارایی جهت تعیین و تکلیف کارتخوان ها یکی از کارتخوان هایی که به نام همسرم بود جمع اوری کردم و الان کنترل کردم  در my tax که با نام خودشان وارد شدم ثبت شده است ایا می بایست برای ایشان هم تشکیل پرونده بدهم و اظهارنامه بدهم؟ و از تبصره ماده 100 هم میتوانم استفاده کنم؟
2) کارتخوان هایی که به نام خودم در پرونده ثبت شده در اظهارنامه تبصره ماده 100 میزانی که خود سایت می اورد حدود 400 میلیون و میزان مالیات صفر میباشد ایا همین میلغ صفر را قبول کنم؟

1 پاسخ
علی رهنما 2 ماه قبل پاسخ داده شده
 اگر  پوز همسر شما فعال بوده  و غیر فعال کرده اید وارد همون مای تکس شوید اگر پرونده ندارند نیازی به اظهارنامه نبست ولی کارکرد پوز ایشان و خودشما و دیگر فروشها را در قسمت فروش تبصره ۱۰۰خودتون وارد کنید اگر همچنان صفر بود نهایی کنید

دکمه بازگشت به بالا