برداشت از حساب شرکت برای فاکتورهای بالای 5 میلیون

تالار پرسش و پاسخدسته بندی: مالیات اشخاص حقوقیبرداشت از حساب شرکت برای فاکتورهای بالای 5 میلیون
elnaz پرسیده شده در 2 هفته پیش

با سلام ، آیا برداشت از حساب شرکت به حساب افراد حقیقی برای فاکتور های بالای ۵ میلیون تومان امکان پذیر است ؟ جهت خرید وسایل

سوالات مرتبط

1 پاسخ
حسین میرزاتقی 2 هفته قبل پاسخ داده شده
سلام.طبق مصوبه جدید هیئت وزیران سقف تبصره ۳ ماده ۱۴۷ از ۵ میلیون به ۲۰ میلیون تومان تغییر یافت و خرید و هزینه های بالای این مبلغ باید از حساب شرکت انجام گردد.
دکمه بازگشت به بالا