به کارگیری نیروی بازنشسته و حق بیمه آن

تالار پرسش و پاسخدسته بندی: بیمه تامین اجتماعیبه کارگیری نیروی بازنشسته و حق بیمه آن
براتی پرسیده شده در 3 ماه پیش

سلام وقتتون بخیر یه سوال از خدمتتون دارم ممنون میشم که راهنمایی کنید ما ی; شرکت تجهیزات پزشکی هستیم که یک نیرو با عنوان کارشناس اتاق عمل داریم که ایشون بازنشسته تامین اجتماعی هستند .ما به ایشون یک حقوق ثابت و به ازای هر عمل مبلغی به عنوان حق کارشناسی در پایان هر ماه پرداخت میکنیم. نامه حسابرسی بیمه برای ما ارسال شده نحوه حسابرسی بیمه برای این پرسنل ما به چه صورته ایا حق بیمه ای باید پرداخت کنیم؟

سوالات مرتبط

1 پاسخ
علی رهنما 3 ماه قبل پاسخ داده شده
تنها موردی که میتونه از حق بیمه معاف باشد قرارداد انفرادی داشته باشید که مشمول ماده ۳۸ تامین اجتماعی نشود به عبارتی طوری باشد که مشمول قانون کار هم‌نشود مهمترین مشخصات این قرارداد این است که ساعت مشخصی برای حصور  تعیین نشود و وظیفه ای به صورت مطلق مشخص نشود و حقوق هم براساس روزهای کارکرد نباشد  و البته تامین اجتماعی به راحتی قبول نمیکند هرچند رای دیوان عدالت را دارد و قانون است 
دکمه بازگشت به بالا