بیمه در قراردادهای خدمات مالی و حسابداری

تالار پرسش و پاسخدسته بندی: بیمه تامین اجتماعیبیمه در قراردادهای خدمات مالی و حسابداری
محمد ترابی پرسیده شده در 2 سال پیش

با سلام در قرارداد مابین یه شرکت خدمات مالی و مودی های مختلف ، آیا شرکت خدمات مالی مشمول بیمه برقراردادهاش میشه؟ یعنی باید سهمی بابت هر قرارداد به بیمه پرداخت کنه؟

سوالات مرتبط

1 پاسخ
علی رهنما 2 سال قبل پاسخ داده شده
قراردادهای تک نفره مشمول ماده ۳۸ تامین اجتماعی نمیشود ولی بهتره قبلش شعبه مربوطه این مورد را تایید کنند   
دکمه بازگشت به بالا

کارگاه آنلاین 2 روزه

آموزش جامع حقوق و دستمزد 1403

نیم بها تا تاریخ 8 اردیبهشت

آموزش حقوق و دستمزد 1403