تبصره ماده 100 برای مشاغل اینترنتی

تالار پرسش و پاسخدسته بندی: مالیات اشخاص حقیقی – مشاغلتبصره ماده 100 برای مشاغل اینترنتی
علیرضا پرسیده شده در 2 ماه پیش
سلام

  1. اشخاص حقیقی که دارای وب سایت هستند و درآمد آنها تنها از نمایش تبلیغات است نوع فعالبت چه چیزی باید درج بشود؟
  2. این نوع فعالیت در صورتیکه درآمد آنها کمتر از 3 میلیارد تومان باشد و فاکتوری موجود نباشد، میتوانند از تبصره ماده 100 استفاده کنند؟
  3. برای استفاده از تیصره ماده 100 باید حسابی که تجاری نیست و تنها خود شخص پول از حساب تجاری به آن انتقال میدهد و سود سپرده در آن حساب توسط بانک واریز میشود را اعلام کند؟

با تشکر

1 پاسخ
علی رهنما 2 ماه قبل پاسخ داده شده
هر شغلی که تزدیک به کار شماست پیدا کنید درآمدهای تا ۴۸۰۰میلیارد ریال را با تبصره ۱۰۰میشه زد.حساب تجاری معرفی کنید حتما

دکمه بازگشت به بالا