حق سنوات به مدیر عامل تعلق می‌گیره؟

تالار پرسش و پاسخدسته بندی: قانون کار و حقوق و دستمزدحق سنوات به مدیر عامل تعلق می‌گیره؟
ندا خلیل نژاد پرسیده شده در 2 سال پیش
سلام استاد، ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید شریک موظف (مدیرعامل) که در لیست بیمه پرسنل هست آیا حق سنوات بهش تعلق میگیره ؟ در صورت ترک کار
سوالات مرتبط

2 پاسخ
بهترین پاسخ
karami 2 سال قبل پاسخ داده شده
سلام،به نسبت کارکردش بله
karami 2 سال قبل پاسخ داده شده
البته اگر قبل اتمام قرارداد و بدون اطلاع قبلی و استعفای مکتوب
ترک کار کردن
باید مطابق ماده۱۴ الی ۱۸ قانون کار
پیگیری کرد بسته به شرایط
دکمه بازگشت به بالا

کارگاه آنلاین 2 روزه

آموزش جامع حقوق و دستمزد 1403

نیم بها تا تاریخ 8 اردیبهشت

آموزش حقوق و دستمزد 1403