حق مسکن و خواروبار با کارکرد کمتر از یکماه

تالار پرسش و پاسخدسته بندی: قانون کار و حقوق و دستمزدحق مسکن و خواروبار با کارکرد کمتر از یکماه
فیروزه رضاپور پرسیده شده در 1 ماه پیش
حق مسکن و خواروبار با کارکرد کمتر از یکماه آیا به نسبت کارکرد است یا به صورت کامل تعلق می‌گیرد؟
2 پاسخ
علی رهنما 1 ماه قبل پاسخ داده شده
با اجرای قانون جدید و اجرای ان توسط تامین اجتماعی در مورد  کارکردهای کمتر از یک ماه سختگیری زیادی میشود ولی در هرصورت همه محاسبات حقوق ک مزایا به نسبت کارکرد است
نیما - مشاور روابط کار 1 ماه قبل پاسخ داده شده
سلام و احترام بله به نسبت کارکرد طبق ماده 39 قانون کار
دکمه بازگشت به بالا