دستگاه پوز بانکی و جواز کسب

یاس پرسیده شده در 1 ماه پیش

اگه جواز کسب نداشته باشیم و با جواز کسب برادرمون کار کنیم ولی دستگاه پوز به اسم خودمون باشه…زمان رسیدگی میشه ثابت کنیم که اینتاکد ما بر اساس همین جواز کسب برادرمون بوده؟
سوال دوم:آیا کشاورزان میتونن دستگاه پوز بگیرن و اگه میتونن آیا باید تشکیل پرونده بدهند؟

1 پاسخ
علی رهنما 1 ماه قبل پاسخ داده شده
اینجوری دوتا پرونده براتون  تشکیل میشه که پیچیدگی خاص خودش رو داره
کشاورزان مشمول ماده ۸۱ هستند و معاف از تکالیف و اگر بخواهند پوز بگیرتد باید به نام شغل کشاورزی بگیرند و فقط معامله کشاورزی کنند چون مشخص میشه

دکمه بازگشت به بالا