سنوات روزانه کارگران پاره وقت

تالار پرسش و پاسخدسته بندی: قانون کار و حقوق و دستمزدسنوات روزانه کارگران پاره وقت
مرتضی پرسیده شده در 2 هفته پیش

سلام خداقوت، ببخشید برای محاسبه سنوات خدمت روزانه کارگرانی که پاره وقت هستند مثلا ۸ روز در ماه در کارگاه حاضر هستند و یک سال از این قرارداد  گذشته با حضور شان در سال بعد با همین شرایط ۸ روز در ماه ایا سنوات روزانه تعلق میگیرد ؟ و باید کامل پرداخت بشه و یا برای همان ۸ روز ؟ ممنونم میشم توضیح بدهید سپاس از شما

سوالات مرتبط

2 پاسخ
حسین میرزاتقی 2 هفته قبل پاسخ داده شده
سلام.حق سنوات بعد از گذشت یکسال از تاریخ استخدام به نسبت روزهای کارکرد به پرسنل تعلق میگیرد.
نیما - مشاور روابط کار 1 هفته قبل پاسخ داده شده
سلام و احترام بله سالگرد استخدام تعلق می گیرد ماده 39 قانون کار را در نظر داشته باشید.
دکمه بازگشت به بالا