عدم پوشش کارکرد موظفی ماهیانه

تالار پرسش و پاسخدسته بندی: قانون کار و حقوق و دستمزدعدم پوشش کارکرد موظفی ماهیانه
حاتم ابرار پرسیده شده در 2 ماه پیش

با سلام و احترام . چنانچه کارکرد یک کارگر در طول ماه کمتر از ساعت کارکرد موظفی ماهیانه باشد، محاسبات حقوق و اضافه کاری به چه شکل می باشد؟

2 پاسخ
علی رهنما 2 ماه قبل پاسخ داده شده
به نسبت ساعات موظفی اون ماه از کارکرد ایشان کسر میکنیم و تبدیل به روزمیشود

نیما – مشاور روابط کار 2 ماه قبل پاسخ داده شده
سلام و احترام
طبق ماده 39 قانون کار ساعات را به روز تبدیل کرده و برای هر شش روز یک جمعه افزوده می شود
طبق فرمول بالا حقوق و مزایای کارگر به نسبت ساعات کارکرد وی می باشد.

دکمه بازگشت به بالا