لغو بند 6 بخشنامه 200/97/133 ارزش افزوده

تالار پرسش و پاسخدسته بندی: مالیات بر ارزش افزودهلغو بند 6 بخشنامه 200/97/133 ارزش افزوده
علی پرسیده شده در 8 ماه پیش
با توجه به ماده 3 قانون دائمی ارزش افزوده آیا بند 6 بخشنامه 200/97/133 ملغا میشه ؟
سوالات مرتبط

1 پاسخ
علی رهنما 8 ماه قبل پاسخ داده شده
به نظر نمیرسه ماده ۳ قانون جدید منافاتی با بخشنامه داشته باشه که حتی باعث میشه ابهامات برطرف شود چه بسا این بخشنامه کارایی نداشته باشد چون تاکید بر تاریخ صورتحساب و معامله دارد
دکمه بازگشت به بالا