ماده ۱۷۲ در چه صورتی قابل قبول است؟

تالار پرسش و پاسخدسته بندی: سایر موضوعات مالیاتیماده ۱۷۲ در چه صورتی قابل قبول است؟
زهرا مروتی پرسیده شده در 2 هفته پیش
سلام خسته نباشید تشکر از پاسخ هاتون🌹
در ضوابط اجرایی ماده ۱۷۲ گفته شده صد در صد وجوه پرداختی به سازمان ها و حساب های تعیین شده از درآمد مشمول مالیات و از منبع انتخابی مودی کسر خواهد شد و در ادامه گفته شده حداکثر تا ۲۰درصد ودرامد مشمول مالیات این کمک ها کسر خواهد شد سوالم اینه الان یکی ۱میلیارد به بیمارستان دولتی کمک کرده همش کسر خواهد شد ؟

2 پاسخ
karami 1 هفته قبل پاسخ داده شده
سلام بله کسر خواهد شد

علی رهنما 1 هفته قبل پاسخ داده شده

توجه داشته باشید اگر این کمک به موارد در بند ۳ آیین نامه ماده ۱۷۲ شده باشد ۲۰درصد را قبول میکنند در بقبه مواردتا ۱۰۰درصد قبول است  در انتخاب سوالات اختصاصی دقت کنید که ماده ۱۷۲ فعال شود

دکمه بازگشت به بالا