ماده ۱۷۲ هزینه قابل قبول مالیاتی است؟

تالار پرسش و پاسخدسته بندی: سایر موضوعات مالیاتیماده ۱۷۲ هزینه قابل قبول مالیاتی است؟
زهرا مروتی پرسیده شده در 3 هفته پیش

آیا پرداختی ها به مراکز دولتی در متن ماده ۱۷۲ به عنوان هزینه قابل قبول شناسایی و از درآمد مشمول مالیات کسر خواهد شد ؟

1 پاسخ
علی رهنما 3 هفته قبل پاسخ داده شده
هزینه قابل قبول نیست  در سوالات اختصاصی بله را انتخاب کنید جدول را پرکنید میشه گفت ۲۵ درصدش که مالیاتش میشه قبوله
زهرا
1 هفته قبل پاسخ داده شده

منظورتون از سوالات اختصاصی اطهارنامه هست ؟

علی رهنما
7 روز قبل پاسخ داده شده

جدولی که بالای اون نوشته اطلاعات اختصاصی
اونحا میپرسه فعالیت معاف داشته اید ؟ بلی را انتخاب کنید

دکمه بازگشت به بالا