مالیات حقوق مشاور

رسول پرسیده شده در 3 ماه پیش

۱-فردی که بازنشسته هست و به عنوان مشاور کار می کند و در جای دیگری کار نمی کند آیا می شود معافیت مالیات ماده ۸۴ را بهش داد و اینکه این فرد کارمند اصلی حساب می شود یا غیر اصلی؟ ۲-کسی که به عنوان مشاور هست و بازنشسته نیست آیا می شود کارمند اصلی ثبت کرد و معافیت ماده ۸۴ رو داد؟

سوالات مرتبط

1 پاسخ
حسین میرزاتقی 3 ماه قبل پاسخ داده شده
سلام.در مورد سوال اول اگر در جای دیگر مشغول به کار نمیباشدو از معافیت در جای دیگر استفاده نمیکند مشمول دریافت معافیت ماده ۸۴ میباسد. در سال ۱۴۰۲ به اینصورت میباشد که هر کارفرمایی که زودتر لیست حقوق را به دارایی ارسال نماید میتواند از معافیت استفاده نماید.
دکمه بازگشت به بالا