مالیات حقوق و حق اولاد و پرداخت فیش مالیات

تالار پرسش و پاسخدسته بندی: مالیات حقوقمالیات حقوق و حق اولاد و پرداخت فیش مالیات
ایران پرسیده شده در 4 ماه پیش

با عرض سلام و تشکر از جنابعالی. آیا حق اولاد مشمول مالیات میشود؟ با توجه به اینکه کارگاه محل خدمت بنده برج ۱ و ۲لیست مالیات و حقوق خود را به ارسال نکرده بودند و من در برج ۴ برایشان ارسال مردم واریز فیشهای مربوط به این دو برج را میتوانم الان واریز کنم؟ با تشکر از شما.

داود مرادی 4 ماه قبل پاسخ داده شده

سلام بله حق اولاد مشمول مالیات میشه.اگه ارسال نکردن طبق ماده 197 مشمول جریمه میشن

سوالات مرتبط

1 پاسخ
علی رهنما 4 ماه قبل پاسخ داده شده
بله حق اولاد مشمول مالیات میشه.,مالیات سالانه حساب میشود حتما این ماهها را زودتر ارسال کنید ولی اگر حق اولاد حستب نشده است در اولین لیست بعدی محاسبه کنید
دکمه بازگشت به بالا