مالیات حقوق پرسنل بازنشسته شرکت

تالار پرسش و پاسخدسته بندی: مالیات حقوقمالیات حقوق پرسنل بازنشسته شرکت
کارگر پرسیده شده در 2 ماه پیش

سلام و عرض ادب من در واحد مالی یک شرکت حقوقی فعالیت میکنم یکی از پرسنل شرکت بازنشسته شده و مجددا طی قرارداد مشاوره در شرکت مشغول به کار می‌باشد حقوق وی ماهیانه ۱۵ میلیون ثابت هست  و مبلغی هم به عنوان اضافه کاری متغیر هر ماه دریافت می کند اگر حق مشاوره هر ماه پرداخت گردد ایا باید مالیات هم محاسبه وپرداخت گردد یا خیر ؟؟

سوالات مرتبط

1 پاسخ
حسین میرزاتقی 2 ماه قبل پاسخ داده شده
سلام.اگر قرارداد مشاوره بسته شده و به عنوان حقوق بگیر غیر اصلی میباشد باید از تبصره ۱ ماده ۸۶ استفاده فرمایید و بدون در نظر گرفتن معافیت ماده ۸۴ مشمول مالیات حقوق میباشد.
دکمه بازگشت به بالا