مالیات عملکرد نظام مهندسی بدون دستگاه پوز

تالار پرسش و پاسخدسته بندی: مالیات اشخاص حقیقی – مشاغلمالیات عملکرد نظام مهندسی بدون دستگاه پوز
علی پورمقدم پرسیده شده در 2 ماه پیش

سلام
با توجه به اینکه مودیان نظام مهندسی و نقشه کشان فاقد کارتخوان هستند سامانه مالیاتی چه ملاکی برای محاسبه درآمد این افراد داره؟ و اینکه از ماده ۱۰۰ میتونیم برای این افراد با توجه به این مزیت که فاقد اطلاعات مالی هستند استفاده کرد؟

1 پاسخ
علی رهنما 2 ماه قبل پاسخ داده شده
ملاک عمل ابتدا اطهار مودیان است و درمرحله دوم در تبصره ۱۰۰این کمک شده که گردش پوز مشخص باشد  

دکمه بازگشت به بالا