مالیات عیدی و سنوات با تسویه ماهانه

تالار پرسش و پاسخدسته بندی: بیمه تامین اجتماعیمالیات عیدی و سنوات با تسویه ماهانه
عباس پرسیده شده در 2 ماه پیش
سلام وقتتون بخیر. اگر مبلغ عیدی و سنوات رو به صورت ماهانه تسویه کنیم آیا مشمول بیمه و مالیات میشه؟
سوالات مرتبط

1 پاسخ
حسین میرزاتقی 2 ماه قبل پاسخ داده شده

عیدی و سنوات هیچ کدام مشمول بیمه نمیباشند.در مورد مالیات باید بگم خدمتتون که سنوات مشمول مالیات نمیباشد ولی عیدی پس از کسر یک دوازدهم معافیت ماده ۸۴ مشمول مالیات میباشد حالا چه سالانه پرداخت کنید و چه ماهیانه مازاد بر یک دوازدهم مشمول مالیات میباشد.

دکمه بازگشت به بالا