مالیات پیمانکاران حقیقی

بهاره پرسیده شده در 3 ماه پیش

سلام روزتون بخیر .اشخاص حقیقی که پیمانکار هستند ،مالیاتشون برچه مبنایی محاسبه میشود؟آیا جز صاحبان مشاغل قرارمی گیرند؟

سوالات مرتبط

3 پاسخ
حسین میرزاتقی 3 ماه قبل پاسخ داده شده
بله دقیقا درآمد مشمول مالیات بر اساس نرخ ماده ۱۳۱ مشمول مالیات میشود.
علی رهنما 3 ماه قبل پاسخ داده شده
مالیات پیمانکاران حقیقی اگر براساس اسناد و مدارک ارایه شده مورد رسیدگی قرار نگیرد براساس ضرایب اینتا کد مورد محاسبه قرار میگیرد
حسین میرزاتقی 3 ماه قبل پاسخ داده شده

اگر بر اساس اسناد و مدارک مورد رسیدگی قرار نگیرد بر اساس اینتاکد درآمد مشمول مالیات یا سود حسابداری محاسبه میشود که آن نرخ مالیات نمیباشد و در هر صورت آن درآمد مشمول مالیات به نرخ ماده ۱۳۱ محاسبه مالیات انجام میشود

دکمه بازگشت به بالا