معافیت ماده ۱۰۱ در صورت عدم ارائه اسناد و مدارک

تالار پرسش و پاسخدسته بندی: مالیات اشخاص حقیقی - مشاغلمعافیت ماده ۱۰۱ در صورت عدم ارائه اسناد و مدارک
مجتبی کریمی پرسیده شده در 3 ماه پیش

باسلام خدمت استادگرامی آیا ممیز مالیاتی میتواند بااستنادبه ماده۱۴۶ مکرر وبخشنامه۲۰۰/۹۸/۲۴ بدلیل ارائه نکردن اسناد و مدارک جهت مشاغل گروه۳ معافیت ماده۱۰۱ روندهد؟ واینکه آیا کتمان درآمد باعث ازبین رفتن معافیت ماده ۱۰۱ میشود؟ ممنون میشم پاسخ بدید.مجتبی کریمی شاگرد کوچک شما

سوالات مرتبط

1 پاسخ
علی رهنما 3 ماه قبل پاسخ داده شده
اگر مدارک و اسنادی از شما بخواهند و خودداری کنید یا اظهارنامه ارسال نشود یا دفاتر تحویل نشود  بله محروم میشوبد  بخشنامه و تفاسیرش رو با دقت بخونید
دکمه بازگشت به بالا