معافیت ماده 138 مکرر اشخاص حقیقی

تالار پرسش و پاسخدسته بندی: مالیات اشخاص حقوقیمعافیت ماده 138 مکرر اشخاص حقیقی
mansooryamir@gmail.com پرسیده شده در 3 هفته پیش

سلام عرض ادب در متن قانون مالیاتهای مستقیم به نوع شخص اشاره نشده و فقط از کلمه اشخاص استفاده شده است آیا اشخاص حقیقی غیر از شرکا میتوانند در شرکتهای تولیدی جهت تامین سرمایه در گردش از معافیتهای ماده 138 مکرر استفاده کنند؟

1 پاسخ
karami 3 هفته قبل پاسخ داده شده
سلام ، در متن قانون هیچ اشاره ای نشده که شخص تامین کننده از شرکا باشه هر شخصی که شرایط ماده ۱۳۸ مکرر رو رعایت کنه مشمول معافیت میشه
دکمه بازگشت به بالا