معافیت مالیات بر ارزش افزوده فعالیت رسانه ای

تالار پرسش و پاسخدسته بندی: سایر موضوعات مالیاتیمعافیت مالیات بر ارزش افزوده فعالیت رسانه ای
الهه شعبانی پرسیده شده در 8 ماه پیش

با سلام درآمد شرکت ما مربوط به  حق اشتراکی که از مشتریان بابت سایت میگیریم و در واقع یک سایت اقتصادی هستیم و از وزارت ارشاد مجوز داریم ، آیا مشمول معافیت میشیم با توجه با قانون جدید ارزش افزوده و اینکه باید مجوز از ارگان خاص بگیریم ؟

سوالات مرتبط

1 پاسخ
بهترین پاسخ
حسابنو عضو سایت 8 ماه قبل پاسخ داده شده
سلام اگر مجوز نشر دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد دارید می‌توانید از معافیت بند ل ماده 139 در مورد مالیات عملکرد استفاده کنید البته حتما مجوز را به حوزه مالیاتی مربوطه ارائه دهید. در مورد مالیات بر ارزش افزوده مشمول معافیت نخواهید بود و می‌بایست از مشترکین خود مالیات و عوارض ارزش افزوده دریافت کنید.
الهه شعبانی 8 ماه قبل پاسخ داده شده

استاد ممنونم یعنی جز 3 بند ب ماده 9 قانون مالیات بر ارزش افزوده شامل ما نمیشه ؟

دکمه بازگشت به بالا