نیم درصد از فروش بابت هزینه تبلیغات

تالار پرسش و پاسخدسته بندی: سایر موضوعات مالیاتینیم درصد از فروش بابت هزینه تبلیغات
استقلال پرسیده شده در 8 ماه پیش

ایا ما مجاز هستیم نیم درصد از فروش را به عنوان هزینه تبلیغات در  نظر بگیریم ( حسابدار داروخانه هستم)

سوالات مرتبط

1 پاسخ
علی رهنما 7 ماه قبل پاسخ داده شده
یعنی نیم درصد به کسی پرداخت کنید؟اگر قرارداد دارید ایشان را معرفی کنید یااینکه مطابق ماده ۸۶  مالیاتش را بدهید  اشکال ندارد 
دکمه بازگشت به بالا