واگذاری حق امتیاز در شهرک صنعتی و حق واگذاری

تالار پرسش و پاسخدسته بندی: مالیات اشخاص حقوقیواگذاری حق امتیاز در شهرک صنعتی و حق واگذاری
مونا اکبری پرسیده شده در 1 ماه پیش
با سلام 1- در شهرک های صنعتی آیا واگذاری حق امتیاز آب، برق یا گاز مشمول ارزش افزوده می شود؟ و 2- همچنین مالیات حق واگذاری اراضی به همراه حق انتفاع تاسیسات مکانیکی و برقی موجود مشمول ماده 105 می شود یا ماده 59؟
سوالات مرتبط

1 پاسخ
علی رهنما 4 هفته قبل پاسخ داده شده
واگذاری امتیاز مشمول ارزش افزوده نیست سوال دوم هم اگر درآمد باشد مشمول ماده ۱۰۵ ولی اگر انتقال باشد و فروش باشد ۵۹
دکمه بازگشت به بالا