ابهام در محاسبه پایه سنوات تجمیعی

تالار پرسش و پاسخدسته بندی: قانون کار و حقوق و دستمزدابهام در محاسبه پایه سنوات تجمیعی
Sina پرسیده شده در 10 ماه پیش

سلام استاد ، وقتتون بخیر ، ممنون بابت پست های خوبی که به اشتراک میذارید 🙏🙏 . آقای صدرایی یه سوال در مورد پست پایه سنوات تجمیعی داشتم ، توی توضیحات میگید که فرض کنیم شخص به هر دلیلی تا به حال پایه سنوات نگرفته و حالا می خوایم محاسبه کنیم برای سال جدید چقدر باید بگیره ، این صحبت شما این شبهه رو ایجاد می کنه که در صورتی که طرف تا به حال پایه سنوات نگرفته باشه به این شکل براش محاسبه میشه ، در صورتی که ما باید هر سال با توجه به تاریخ استخدام شخص این محاسبات رو داشته باشیم، درسته ؟ مثلا توی همین مثالی که زدید مبلغی که شخص سال دیگه باید بگیره ، این مبلغ محاسبه شده شما بعلاوه درصد افزایش سایر سطوح مصوب سال آینده بعلاوه پایه سنوات مصوب سال آینده است ، آیا این استدلال درسته ؟

نادیا افشاری 10 ماه قبل پاسخ داده شده

سلام وقت بخیر استاد..
من در یه شرکت ۵ سال حضور داشتم که از سال دوم به بعد پایه سنوات تعلق گرفت…بعدش به مدت یکسال از شرکت جدا شدم و تسویه حساب کردم..ولی الان مجددا بعد از یکسال برگشتم به شرکت آیا الان برا برگشت مجددم پایه سنوات تعلق میگیره بهم یا خیر؟؟؟

سوالات مرتبط

1 پاسخ
علی رهنما 10 ماه قبل پاسخ داده شده
سوال اول که درست گفتند در مثال که در کلیپ گفته شد فرض این است که بنا بر دلایلی این مزایا پرداخت نشده است و واقعا خیلی موارد هست  سوال دوم هم وقتی ترک کار میکنید و دوباره برمیگردید همه چی از ابتدا شروع میشه در سالگرد استخدام مستحق دریافت هستید و قبلی ها حذف میشود 
دکمه بازگشت به بالا