استفاده از تبصره ٧ ماده ١٠۵ باوجود زیان در سال قبل

تالار پرسش و پاسخدسته بندی: سایر موضوعات مالیاتیاستفاده از تبصره ٧ ماده ١٠۵ باوجود زیان در سال قبل
هدیه پرسیده شده در 10 ماه پیش

آیا در صورت داشتن سود در سال جاری با توجه با این که سال قبل شرکت زیان داشته می توان از تبصره ٧ ماده ١٠۵ استفاده کرد؟  در واقع درآمد داشته و پس از زیان تسعیر ارز به زیان رسیده؟!

سوالات مرتبط

1 پاسخ
حسابنو عضو سایت 10 ماه قبل پاسخ داده شده
سلام در صورتی که سال گذشته زیان ابراز کردید،  امکان استفاده از تخفیف مالیاتی تبصره ۷ ماده ۱۰۵ در سال بعدی نیست
دکمه بازگشت به بالا