تغییر شکل فاکتور رسمی در سال ۱۴۰۱

تالار پرسش و پاسخدسته بندی: سایر موضوعات مالیاتیتغییر شکل فاکتور رسمی در سال ۱۴۰۱
Farnaz پرسیده شده در 10 ماه پیش
سلام استاد، میشه در مورد اصلاحات ماده ۹۵ ق م م و تغییر شکل فاکتور رسمی فروش توضیح بفرمایید. سپاس
علی رهنما 10 ماه قبل پاسخ داده شده

دقیقا بفرمایید این تغییرات را کجا مطالعه کردید ؟ و چه میدانید؟ ممنون میشم اطلاعاتی بدهید

سوالات مرتبط

1 پاسخ
حسابنو عضو سایت 10 ماه قبل پاسخ داده شده
سلام تا این لحظه که پاسخ سوال شما درج می‌شود هیچ‌گونه تغییر شکلی در انواع فاکتورهای رسمی و مورد پیشنهاد سازمان امور مالیاتی رخ نداده است و هیچ‌گونه مصوبه‌ای از این بابت نداریم و همچنان همان 3 نوع فاکتور که در آیین نامه 230761 ( آیین نامه ماده 95) قید شده است به قوت خود باقی ست. اگر منظور شما از تغییر شکل فاکتورها، فاکتور شمس در سامانه مودیان است که این موضوع پس از راه اندازی و اجرای قانون پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مودیان اعمال خواهد شد.
دکمه بازگشت به بالا