مالیات حقوق بازنشستگان

تالار پرسش و پاسخدسته بندی: مالیات حقوقمالیات حقوق بازنشستگان
فرزانه جوکار پرسیده شده در 9 ماه پیش

سلام استاد. یه سوال دارم اگه بازنشسته ای رو بعنوان مشاور استخدام کنیم باید مالیاتش رو طبق قانون جدید در جدول مالیاتی ببریم و آیا معافیت حقوق بهش تعلق میگیره یا خیر؟

سوالات مرتبط

1 پاسخ
علی رهنما 9 ماه قبل پاسخ داده شده
مطابق ماده ۸۶ بدون معافیت از پایه ۱۰ درصد مالیات کسر کنید اگر قرارداد مشاوره داشته باشد اگر درلیست بیمه باشد مستمری اش قطع میشود  و میتوانید در لیست مالیات معافیت درنظر بگیرید
دکمه بازگشت به بالا