معافیت بیمه تامین اجتماعی برای رزمندگان

تالار پرسش و پاسخدسته بندی: بیمه تامین اجتماعیمعافیت بیمه تامین اجتماعی برای رزمندگان
مهدوی پرسیده شده در 2 سال پیش
سلام آيا معافیتی در بیمه تامین اجتماعی برای رزمندگان وجود داره؟
Pouya6632 2 سال قبل پاسخ داده شده

طبق ماده 56 قانون جامع خدمت رسانی به ایثارگران- کلیه جانبازان ایثارگران و رزمندگانی که 12 ماه سابقه جبهه دارند حقوق و مزایاشون از مالیات معاف بوده و حق بیمه شون بر عهده سازمان تامین اجتماعیه و هم چنین حق بیمه سهم کارفرما هم برای این افراد بجای 20 درصد 15 درصده

حمید 11 ماه قبل پاسخ داده شده

<p>حاج آقا لطفا با مطالعه حرف بزنید تا مخاطبین دچار مشکل نشوند کجای ماده ۵۶ اسمی از بیمه آورده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فقط مالیات رو گفته ماده ۱۳ درخصوص بیمه هست که اون هم متعلق به خانواده شهدا ، جانبازان و آزادگان هست</p>

سوالات مرتبط

2 پاسخ
علی رهنما 2 سال قبل پاسخ داده شده
بله رزمندگان از پرداخت ۷ درصد حق بیمه معاف هستند
مهدوی 2 سال قبل پاسخ داده شده

اگر خود کارفرما باشند بازهم معاف هستند؟

farshad 2 سال قبل پاسخ داده شده
سلام بله با مدارک کامل به شعبه بربد و موضوع رو بگید.شما از پرداخت ۷ درصد معاف هستید ولی سهم کارفرما به قوت خود باقیست
دکمه بازگشت به بالا