معافیت مالیات بر ارزش افزوده فعالیت رسانه ای

تالار پرسش و پاسخدسته بندی: سایر موضوعات مالیاتیمعافیت مالیات بر ارزش افزوده فعالیت رسانه ای
الهه شعبانی پرسیده شده در 10 ماه پیش

با سلام درآمد شرکت ما مربوط به  حق اشتراکی که از مشتریان بابت سایت میگیریم و در واقع یک سایت اقتصادی هستیم و از وزارت ارشاد مجوز داریم ، آیا مشمول معافیت میشیم با توجه با قانون جدید ارزش افزوده و اینکه باید مجوز از ارگان خاص بگیریم ؟

سوالات مرتبط

1 پاسخ
بهترین پاسخ
حسابنو عضو سایت 10 ماه قبل پاسخ داده شده
سلام اگر مجوز نشر دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد دارید می‌توانید از معافیت بند ل ماده 139 در مورد مالیات عملکرد استفاده کنید البته حتما مجوز را به حوزه مالیاتی مربوطه ارائه دهید. در مورد مالیات بر ارزش افزوده مشمول معافیت نخواهید بود و می‌بایست از مشترکین خود مالیات و عوارض ارزش افزوده دریافت کنید.
الهه شعبانی 10 ماه قبل پاسخ داده شده

استاد ممنونم یعنی جز 3 بند ب ماده 9 قانون مالیات بر ارزش افزوده شامل ما نمیشه ؟

دکمه بازگشت به بالا