معافیت مالیات حقوق کارگر در سال اول فعالیت

تالار پرسش و پاسخدسته بندی: مالیات حقوقمعافیت مالیات حقوق کارگر در سال اول فعالیت
solmaz پرسیده شده در 2 ماه پیش

آیا کارگر برای سال اول فعالیت خود در هر کارگاهی معاف از مالیات حقوق می باشد؟

سوالات مرتبط

1 پاسخ
حسین میرزاتقی 2 ماه قبل پاسخ داده شده
سلام.نخیر به اینصورت نیست که سال اول معاف باشد.هر حقوق بگیری اگر جزء حقوق بگیر اصلی باشد سالانه تا سقف معافیت ماده ۸۴ معاف از مالیات حقوق میباشد و مازاد بر آن مشمول مالیات حقوق میباشد.
دکمه بازگشت به بالا