نرم افزار حسابداری مناسب جهت صدور صورتحساب الکترونیکی

تالار پرسش و پاسخدسته بندی: سامانه مودیان و پایانه‌ فروشگاهینرم افزار حسابداری مناسب جهت صدور صورتحساب الکترونیکی
فاطمه مشایخی پرسیده شده در 2 هفته پیش

با عرض سلام و وقت به خیر، اگر بخواهیم عملیات صدور و ارسال صورتحساب الکترونیکی را به روش مستقیم توسط مودی، انجام دهیم، به نظر شما نرم افزار حسابداری هلو پاسخگوی این نیاز خواهد بود؟ پشتیبانی هلو گفتند که مشکلی نیست و از ابتدای سال آینده، ماژول ها و زیرسیستم های لازم برای صدور و ارسال مستقیم صورتحساب الکترونیکی را فراهم خواهند کرد. اما من طی مشورت هایی که با برخی متخصصان حوزه مالی انجام دادم معتقدند ممکن است با نرم افزار هلو به مشکل برخورد کنیم و احتمالا مشکلات نرم افزار سپیدار به مراتب کمتر خواهد بود. از طرفی نرم افزار سپیدار در حال حاضر و با درنظر گرفتن شرایط شرکت ما که یک شرکت بازرگانی نسبتا کوچک هستیم، قیمت بالایی دارد و خرید آن در این شرایط کمی دشوار است. پیشنهاد شما چیست؟ به نظر شما ریسک احتمال وجود باگ و مشکل در نرم افزار هلو به قدری خواهد بود که صرف هزینه نسبتا کلان برای نرم افزار سپیدار را توجیه نماید؟ و اینکه اصلا نرم افزار سپیدار واقعا بدون مشکل خواهد بود؟ سپاسگزارم.

Hamed 2 هفته قبل پاسخ داده شده

با سلام. سیستم سپیدار با ماژول های مورد نیاز کمتر از 10 تومن تموم میشه و هزینه کمی داره. احتمالن منظور شما سیستم راهکاران هست که هزینه کلانی داره. من نزدیک به 10 ساله دارم کار میکنم اگر مشکلی هم خورده براش راه حلی پیدا شده و کار قفل نشده. در نهایت همه چیز بستگی به چیدمان و تعریف فرآیند شما داره که تمام محدودیت ها دیده و بررسی بشه.

سوالات مرتبط

2 پاسخ
علی رهنما 2 هفته قبل پاسخ داده شده
پیشنهاد میشه فعلا حداقل به مدت ۳ تا ۶ ماه از شرکتهای معتمد استفاده کنید  مگر اینکه هزینه زیادی بخواهند   در این صورت اگر نرم افزار هلو که معتبر هم هستند گفتند تطابق میدهند اعتماد کنید  نرم افزار رو تغییر ندهید
زهرا 2 هفته قبل پاسخ داده شده
سلام سوال بنده هم همین بود . اگر نرم افزار حسابداری نداشتیم و تازه میخواهیم خریداری کنیم آیا هلو مناسب هست ؟ و اینکه در سامانه مودیان صورت معاملات الکترونیکی برای ما که شرکت کوچک هستیم و تا 6 ماه دیگر فروش رسمی نداریم آیا تا 6 ماه دیگر زمان داریم برای خرید نرم افزار ؟ خرید رسمی داریم اما فروش نداریم ( آیا من درست متوجه شدم که در این سامانه فروش ها باید بارگزاری بشن و خرید ها رو شخص فروشنده باید بارگزاری کنه که یا تایید کنیم یا رد کنیم ؟)
دکمه بازگشت به بالا

دوره‌های آموزشی با تخفیف نوروزی

30% تخفیف برای مدت محدود

آموزش مالیات و حسابداری