هزینه استهلاک، هزینه قابل قبول مالیاتی

تالار پرسش و پاسخدسته بندی: حسابداری و حسابرسیهزینه استهلاک، هزینه قابل قبول مالیاتی
حسین حبیب زاده پرسیده شده در 10 ماه پیش

سلام وقت شما بخیر، اگر در صورت سود و زیان هزینه استهلاک داراییهای ثابت رو براساس جدول نرخ استهلاکی که در سایت سازمان امور مالیاتی موجود است،محاسبه و در صورت سود و زیان گزارش کنیم این هزینه رو به عنوان هزینه قابل قبول و کاهنده مالیات درنظر میگیرن؟ باتشکر

علی قربانیان 10 ماه قبل پاسخ داده شده

سلام اگر طبق ماده 149و ايین نامه مربوطه اقدام کنین بله قابل قبول می باشد

سوالات مرتبط

1 پاسخ
بهترین پاسخ
karami 10 ماه قبل پاسخ داده شده
سلام،اگر محاسبه استهلاک رو درست انجام داده باشید و ثبت حسابداری و مستندات هم کامل باشه بله جزو هزینه قابل قبول هست
دکمه بازگشت به بالا