کسر مالیات تبصره 86 از پرداختی بارنامه

تالار پرسش و پاسخدسته بندی: سایر موضوعات مالیاتیکسر مالیات تبصره 86 از پرداختی بارنامه
پریسا جفایی پرسیده شده در 9 ماه پیش

در ثبت هزینه بارنامه که به نام اشخاص حقیقی فاقد ثبت نام ثبت میشه و در معاملات فصلی اعلام میکینم نباید 10% مالیات تبصره ماده 86 کسر بشه؟

سوالات مرتبط

1 پاسخ
karami 9 ماه قبل پاسخ داده شده
مالیات ماده ۸۶ مربوط به مالیات حقوق هست و ربطی به بارنامه و معاملات فصلی نداره راننده که کارمند و حقوق بگیر شما نیست شما فقط بارنامه رو در معاملات فصلی ارسال کنید کافیه
دکمه بازگشت به بالا

تخفیف ویژه روز پدر

برای 4 دوره پرمخاطب سایت حسابنو

تخفیف روز پدر