تخفیف تبصره ماده ۱۳۱ مشاغل

تالار پرسش و پاسخدسته بندی: اظهارنامه مالیاتیتخفیف تبصره ماده ۱۳۱ مشاغل
زهرا مروتی پرسیده شده در 1 ماه پیش

سلام ممنون از زحماتی که می‌کشید
در مورد تخفیف تبصره ماده ۱۳۱ مشاغل در صورت تغییر شغل اگر در همان مکان ادامه بدیم تخفیف شامل میشه سوالم اینه در حالتی که شغل همان باشد فقط مکان رو عوض کنیم  چطور؟

1 پاسخ
علی رهنما 4 هفته قبل پاسخ داده شده
تغییر آدرس تاثیری در استفاده تخفیف ماده 131 نمیباشد ولی من در اظهارنامه شخص حقیقی چنین موردی برخورد نکردم

دکمه بازگشت به بالا