آیا مشمولین ماده ٨۶ در گزارش خرید( فصلی) هم باید گزارش شود؟

تالار پرسش و پاسخدسته بندی: سایر موضوعات مالیاتیآیا مشمولین ماده ٨۶ در گزارش خرید( فصلی) هم باید گزارش شود؟
هدیه پرسیده شده در 7 ماه پیش
آیا مشمولین ماده ٨۶ در گزارش خرید ( فصلی) هم باید گزارش شود؟
سوالات مرتبط

1 پاسخ
علی رهنما 7 ماه قبل پاسخ داده شده
پرداخت حقوق به عنوان مشاوره یا حق الزحمه مشمول مالیات است و میتوانید در معاملات فصلی گزارش کنید 
دکمه بازگشت به بالا