ثبت هزینه پزشک برای بیمارستان در معاملات فصلی

تالار پرسش و پاسخدسته بندی: معاملات فصلی ماده 169ثبت هزینه پزشک برای بیمارستان در معاملات فصلی
فرخ كاظمي پرسیده شده در 3 ماه پیش
درامد پزشك برای بيمارستان هزينه محسوب ميشه ثبت اون در معاملات فصلي چطورهست؟
سوالات مرتبط

1 پاسخ
علی رهنما 3 ماه قبل پاسخ داده شده
اگر حقوق بگیر هستند نیازی نیست و فقط مطابق ماده ۸۶ مالیات کم کنید ولی اگر بابت قراردادی که دارند پرداخت میکنید باید مالیات تکلیفی کسر و در معاملات فصلی ثبت شوند
دکمه بازگشت به بالا