شمول بیمه به فاکتور خدمات آموزشی

تالار پرسش و پاسخدسته بندی: بیمه تامین اجتماعیشمول بیمه به فاکتور خدمات آموزشی
محسن خرّم پرسیده شده در 3 ماه پیش

استاد سلام وقت بخیر من از یکی از اساتید و مشاورین منطقه کاشان که 17 سال رئیس شعبه کاشان بودند و هنوز هم به آخرین بخش نامه ها دسترسی آنلاین دارند راجع به درصد بیمه فاکتور آموزش سوال کردم ایشون به این شکل جواب دادن لطفا شما هم نظرتون رو بگین ممنونم: "" تدریس یا آموزش توسط شخص حقیقی یا حقوقی با قرارداد یا فاکتور رسمی چنانچه کد کارگاه نداشته باشد مشمول ۳۰ درصد حق بیمه می شود ولی چنانچه کد کارگاه داشته باشد اگر آموزش در کارگاه صورت گیرد ۱۶و ۶۷ صدم درصد چنانچه در محل آموزشگاه صورت گیرد ۷و ۸ صدم درصد  تعلق مي گيرد پس باید فاکتور بگیرید که در محل آموزشگاه صورت گرفته طبق پیوست بخشنامه ۱۱ ردیف ۶ که تصویر پیوست می شود"" https://1drv.ms/u/s!Ahk7XlRRjFBYjRapZWh_iCd5xY-H?e=4I9Dmd

سوالات مرتبط

1 پاسخ
علی رهنما 3 ماه قبل پاسخ داده شده
همه موارد درست است فقط در یک صورت معاف است که قرارداد تک نفره غیر مشمول ماده ۳۸ منعقد کنید که بسیار دقیق و کارشناسی باید باشدو مورد تایید سازمان تامین اجتماعی
دکمه بازگشت به بالا