عدم کسر سهم بیمه شده از حقوق کارمند

تالار پرسش و پاسخدسته بندی: بیمه تامین اجتماعیعدم کسر سهم بیمه شده از حقوق کارمند
شتردار پرسیده شده در 2 ماه پیش

سلام،بنا به درخواست مدیریت سهم بیمه شده منظور ۷درصد پرداختی به تامین اجتماعی رو از حقوق کارمندان کسر نمیکنیم این هزینه چطور باید ثبت بشه؟آیا قابل قبول اداره مالیات هست؟

1 پاسخ
نیما - مشاور روابط کار 2 ماه قبل پاسخ داده شده
سلام و احترام از نظر قوانین کار این موضوع منع قانونی ندارد فقط این موضوع در صورت تداوم عرف کارگاه محسوب می گردد و تغییر در ان باید طبق ماده 26 قانون کار اقدام گردد.
دکمه بازگشت به بالا