ماده ۳۸ تامین اجتماعی

abdolhamid amiri پرسیده شده در 2 ماه پیش

سلام جناب صدرایی وقت شما بخیر سوالی داشتم از حضورتون شرکتی هستیم که قرارداد پیمانکاری ارایه خدمات بهداشتی با دستگاه دولتی داریم سه نفر نیروداریم که هر سه نیروی رسمی وزارت بهداشت هستند و چون بیمه کارمندان دولت هستند گفتند که ما نیازی به بیمه تامین اجتماعی نداریم. ما تا بحال بخاطر همین موضوع بیمه کسی را ارسال نکرده ایم حال سوال اینست آیا موقع دریافت مفاصا از سازمان تامین اجتماعی ممکن است ایرادی مبنی بر عدم ارایه لیست کارکنان از طرف سازمان تمین اجتماعی بگیرند؟

2 پاسخ
علی رهنما 2 ماه قبل پاسخ داده شده
نیازی به بیمه تامین اجتماعی ندارتد ولی رافع مسئولیتهای شما نیست برای حفظ منافع خودشون ممکنه شرکت را به خطر بیاندازند حتما قرارداد تک نفره خارج از شمول قانون کار ببندید طوری که مشمول ماده ۳۸ نشود تامین اجتماعی شبعه نزدیک خود هم این قرارداد رو تایید ضمنی کند 
نیما - مشاور روابط کار 2 ماه قبل پاسخ داده شده
سلام و احترام زمانی که برای شما کار می کنند مشمول قانون کار می باشند و باید بیمه شوند. هر گونه تفاهم بیمه ای مردود است.
دکمه بازگشت به بالا