مالیات هبه به موسسه ورزشی

تالار پرسش و پاسخدسته بندی: مالیات اشخاص حقوقیمالیات هبه به موسسه ورزشی
اشکان جانمحمدی پرسیده شده در 2 ماه پیش

اگر یک موسسه ورزشی دارای مجوز از سازمان تربیت بدنی از یکی از اعضایش مبلغی را به عنوان هبه دریافت کند آیا این هبه شامل مالیات بر درآمداتفاقی میشود؟ یا این مبلغ جزو درآمدهای (از محل غیرورزشی) دوره مالی حساب شده و در محاسبه درآمدمشمول مالیات سالانه ( با نرخ 25 درصد) منظور میگردد؟

1 پاسخ
علی رهنما 2 ماه قبل پاسخ داده شده
اگر منطبق با بند ی ماده ۱۳۹ باشد معاف است

دکمه بازگشت به بالا